Wynajem rowerów

regent-bikes

Z przyjemnością prezentujemy Państwu naszą ofertę wynajmu rowerów w Regent Warsaw Hotel. Jest to doskonała okazja, by w pełni cieszyć się urokami okolicy i odkryć piękno Warszawy. Nasze rowery są dostępne dla Państwa wygody i zapewniają niezapomniane doświadczenie w trakcie pobytu u nas.
Rowery są starannie utrzymane, w pełni sprawne i wyposażone w niezbędne akcesoria, takie jak kaski i blokady . Zapewniamy również dostęp do map z zaznaczonymi rekomendowanymi trasami rowerowymi, aby swobodnie zwiedzać okolicę.
Nasz personel jest zawsze gotowy służyć pomocą i udzielić porad dotyczących tras rowerowych oraz atrakcji w okolicy. Chętnie doradzimy co warto zobaczyć i jakie miejsca są warte odwiedzenia, aby nasi Goście mogli maksymalnie wykorzystać czas spędzony na rowerze.
Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty wynajmu rowerów i odkrycia piękna okolicy w wyjątkowy sposób.
Prosimy o skontaktowanie się z naszym działem recepcji w celu dokonania rezerwacji rowerów lub uzyskania dodatkowych informacji.

Zapytaj o dostępność

 

Terms and conditions

Regulamin wypożyczalni rowerów

 

1. Wypożyczenie roweru następuje zgodnie z niniejszym regulaminem i aktualnym cennikiem na podstawie pisemnej umowy wypożyczenia pomiędzy Regent Warsaw Hotel (PHN PM PHN K Sp. z o.o. S.K.A.) zwanym dalej HOTEL a pełnoletnim gościem hotelowym zwanym dalej Użytkownikiem.

2. Oplata za wypożyczenie roweru pobierana jest łącznie z rozliczeniem za pobyt w HOTEL. Cena  wypożyczenia do 4h wynosi 40 PLN, a 80 PLN za wypożyczenie całodniowe (ceny zawierają podatek VAT).

3. Wypożyczając rower Użytkownik przyjmuje pełną odpowiedzialność za szkody wyrządzone przez niego i osoby trzecie, powstałe w czasie jego użytkowania od momentu podpisania umowy i wydania roweru do chwili zwrotu. W przypadku eksploatacji niezgodnej z normalnym użytkowaniem, zepsucia, uszkodzenia lub kradzieży roweru, Użytkownik zobowiązany jest pokryć powstałe szkody w całości łącznie z cena wypożyczenia.

4. Opłata za skradziony rower wraz z jego wyposażeniem wynosi 2000 PLN (cena zawiera podatek VAT) i będzie płatna przez Użytkownika.

5. Pełna odpowiedzialność za wypadki, szkody powstałe w czasie użytkowania wypożyczonego roweru ponosi Użytkownik. Użytkownik będąc uczestnikiem ruchu drogowego jest obowiązany przestrzegać zasad poruszania się po drogach i czyni to tylko i  wyłącznie na własną odpowiedzialność.

6. Użytkownik jest odpowiedzialny za odpowiednie zabezpieczenie roweru oraz jego wyposażenia przed kradzieżą i uszkodzeniami.

7. Hotel gwarantuje, że wszystkie wypożyczane rowery są w pełni sprawne technicznie. Posiadają odpowiednie oświetlenie, bagażnik, dzwonek i zapięcie zgodne z przepisami ruchu drogowego.

8. Rower należy zwrócić w terminie deklarowanym. Zwrot roweru po terminie opłaconym powoduje pobieranie opłaty zgodnie cennikiem wypożyczalni. Prosimy o zgłaszanie przedłużenia wypożyczenia pod tel. +48 22 558 1234 (HOTEL).

9. Wypożyczenie i zwrot rowerów odbywa się w recepcji hotelu, w godzinach 06:00-22:00.

10. Użytkowanie roweru odbywa się na własne i wyłączne ryzyko Wynajmującego. HOTEL nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody wyrządzone mieniu, sobie lub osobom trzecim przez Użytkownika.