ALL-IN-ONE

Pakiet pobytowy z kolacja i parkingiem Regent Warsawa Hotel

Zapraszamy do skorzystania z naszej wyjątkowej oferty pobytowej, która zapewni Ci niezapomniane doświadczenie kulinarne i komfortowy nocleg. Nasz pakiet obejmuje nie tylko wygodny nocleg ze śniadaniem, ale także wykwintną kolację, której smaki przygotowane są przez doświadczonego Szefa Kuchni.

Na kolację serwujemy specjalnie przygotowane menu, stworzone z pasją i starannością. Zaczynając od przystawki, która zachwyci Cię zmysłowymi połączeniami smaków, poprzez główne danie, które zaspokoi nawet najbardziej wymagające podniebienia, aż po deser, który będzie wisienką na torcie tego kulinarnego wyjątku.

Nie zapominając o różnorodności i potrzebach naszych Gości, oferujemy także opcję wegetariańską, dzięki której każdy znajdzie coś dla siebie. Nasz Szef Kuchni zadba o to, aby również dania wegetariańskie były pełne smaku i aromatu, zapewniając niezapomniane doznania kulinarnego szlaku.

Po delektowaniu się wyśmienitym jedzeniem, możesz swobodnie odpocząć, wiedząc, że Twój samochód znajduje się na bezpiecznym miejscu, dzięki wliczonemu w pakiet miejscu w naszym garażu..

Doświadcz luksusu i wygody w naszym hotelu, gdzie komfort noclegu łączy się z wyśmienitą kuchnią, tworząc niezapomniany pobyt, który będziesz wspominać jeszcze długo po powrocie do domu.

 

Zapraszamy do kontaktu z działem rezerwacji: +48 22 558 10 40 lub reservations@regent-warsaw.com

Warunki rezerwacji

Bezpłatna anulacja do 24 godzin przed przyjazdem - wymagana gwarancja kartą kredytową.
Lista alergenów dostępna bezpośrednio w restauracji - prosimy o poinformowanie o ewentualnych uczuleniach przed zamówieniem posiłku.