THE REGENT BALLROOM

Sala Balowa Regent Ballroom to nasza największa sala, która w ustawieniu bankietowym może pomieścić nawet 400 gości. Wykończone ekskluzywnym drewnem wiśniowym oraz oświetlone żyrandolami w kształcie alabastrowych żagli, wnętrze Sali Balowej Regent nie ma sobie równych w całej Warszawie. Można ją wykorzystać zarówno jako salę konferencyjną, jak i weselną.

Dzięki oknom na całą wysokość ścian pomieszczenie wypełnia naturalne światło słoneczne. Istnieje możliwość podziału sali na trzy odrębne, dźwiękoszczelne części. Do dyspozycji uczestników spotkania pozostaje prywatne foyer, które stanowi idealne miejsce na przerwę kawową lub organizację koktajli, stanowisk recepcji lub wystaw imprez firmowych.
 
Opcjonalne wyposażenie sali obejmuje wysokiej klasy sprzęt audio, sprzęt oświetleniowy, ekrany projekcyjne w zabudowie oraz szybkie łącze internetowe, co sprawia, że jest to idealne miejsce na organizację zjazdu lub konferencji w Warszawie.

Powierzchnia: 385 m2 

udogodnienia

Jednodniowy wynajem klimatyzowanej sali konferencyjnej
Dwie przerwy kawowe (poranną i popołudniową) w trakcie których serwujemy domowe ciasteczka, ciastka półfrancuskie, świeżo parzoną herbatę, soki i wodę mineralną oraz oddajemy do dyspozycji uczestników ekspres do kawy
Wyśmienity lunch w formie bufetu oraz napoje bezalkoholowe do lunchu
Dostęp do Wi-Fi
projektor
ekran
tablicę
notesy
wodę mineralną w sali konferencyjnej
Specjalne ceny noclegów dla grup rezerwujących więcej niż 10 pokoi.