ATRAKCJE & SPA

Twój idealny wypoczynek​

Bez względu na cel wizyty, wszyscy nasi goście znajdą w hotelu lub jego okolicach atrakcyjne możliwości spędzenia wolnego czasu odpowiadające indywidualnym zainteresowaniom. W samym Regent Warsaw Hotel można skorzystać między innymi z centrum odnowy biologicznej, krytego basenu i klubu fitness. Z prawdziwą przyjemnością pomagamy również gościom zaplanować pobyt w Warszawie i organizować ciekawe wycieczki po stolicy.

WELLNESS CLUB REGENT

"ZADBAJ O SWOJE CIAŁO I UMYSŁ!"

Wellness Club Regent to ekskluzywny i nowocześnie wyposażony klub oferujący:

  • basen z podgrzewaną wodą 
  • saunę suchą oraz łaźnię parową
  • strefę relaksu do zabiegów odnowy biologicznej i masażu
  • siłownię i strefę do treningu funkcjonalnego 
  • studio fitness
  • nasi wykwalifikowani trenerzy pomogą dostosować programy ćwiczeń do indywidualnych potrzeb i możliwości
  • nasze profesjonalne terapeutki i kosmetyczki zadbają o najwyższą jakość i dobrą atmosferę

Klub zapewnia kompleksową obsługę rekreacyjno-treningową. Nasi wykwalifikowani instruktorzy pomogą dostosować programy ćwiczeń do indywidualnych potrzeb i możliwości. Dla spragnionych relaksu oferujemy szeroką gamę masaży i zabiegów upiększających. Nasi profesjonalni terapeuci są zaangażowani w świadczenie usług na najwyższym poziomie, pozwalających na relaks i oderwanie się od codzienności..

opens in a new tab

Skontaktuj się z nami: wcr@regent-warsaw.com
telefon: +48225581060, poziom B3
(masaże, zabiegi, treningi personalne i lekcje pływania – na zapisy)
Klub jest do dyspozycji gości spoza hotelu.

Grafik zajęć opens in a new tab

GODZINY OTWARCIA WELLNESS CLUB REGENT:
poniedziałek-piątek: 07:00-22:00
sobota-niedziela: 08:00-21:00
*Hotel zastrzega sobie prawo do zmiany godzin pracy WCR, o czym poinformuje w stosownym terminie

GODZINY OTWARCIA SPA FOR YOU:
poniedziałek-sobota 10:00-21:00
niedziela 10:00-20:00

ZWIEDZANIE WARSZAWY

Warszawa oferuje turystom szereg atrakcji – poczynając od muzeów i zabytków, poprzez pola golfowe aż po degustację znakomitych wódek.
 
Entuzjaści miejskich spacerów z pewnością docenią wyjątkową, trzynastowieczną architekturę Starego Miasta. Zwiedzając tę część Warszawy warto również odwiedzić Zamek Królewski. W mieście odbywa się wiele festiwali muzycznych, dzięki czemu każdy meloman znajdzie tu coś dla siebie. W Warszawie działają liczne muzea i regularnie odbywa się wiele imprez o zróżnicowanym profilu – poczynając od wystaw po koncerty i pokazy filmów.
 
Zwolennicy bardziej aktywnego wypoczynku mogą skorzystać z wyjątkowej okazji, by spojrzeć na Warszawę z wysokości siodła. Turystykę konną można uprawiać na wyznaczonych odcinkach bulwarów wiślanych. Goście, którzy wolą czuć grunt pod nogami mogą skorzystać z jednego z licznych pól golfowych położonych w niewielkiej odległości od naszego hotelu.
 
Zapaleni kibice powinni koniecznie odwiedzić Stadion Narodowy, na którym często rozgrywane są atrakcyjne mecze. A może małe zakupy? W Warszawie każdy znajdzie coś dla siebie – zarówno w dużych centrach handlowych, jak i w kameralnych butikach oferujących ciekawe pamiątki z pobytu w polskiej stolicy.
 
Centralne położenie Warszawy ułatwia również zaplanowanie jednodniowych wycieczek do innych polskich miast, takich jak Kraków (280 km), Gdańsk (339 km) i Wrocław (344 km), gdzie najwygodniej dostać się samolotem lub pociągiem.

Dowiedz się więcej

BIEGAJ Z REGENT WARSAW HOTEL

Zachęcamy do wykorzystania dogodnego położenia hotelu w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Łazienki Królewskie i rozpoczęcia dnia od dodającego energii porannego joggingu po najbardziej malowniczym parku Warszawy.

​Entuzjaści biegania mogą zgłaszać się do obsługi hotelu po mapkę oraz bezpłatną wodę mineralną.